top of page

Hakkımızda

Ankaranın önde gelen firmalarından biri olarak kendimizi tanıtmaktan onur duyarız

Biz Kimiz?

Eti Mesgut Evden Eve Nakliyat, taşımacılık sektöründe 1985 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet sunan köklü bir firmadır. Taşıma süreçlerinizde size en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak yenilikleri takip eden, teknolojiyi yakından izleyen ve her daim müşteri memnuniyetini öncelikli tutan bir anlayışla faaliyet göstermekteyiz.

Biz Kimiz?

Müşterilerimize en iyi taşımacılık hizmetini sunmak, evden eve nakliyat sürecini sizin için sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir deneyime dönüştürmektir. Taşıdığımız her eşyanın, bir ömür boyu süren anıları ve değeri olduğunun bilincindeyiz ve bu anlayışla hareket ediyoruz.

Vizyonumuz

Sektördeki teknolojik ve operasyonel yenilikleri yakından takip ederek taşımacılık alanında devrim yaratmayı hedefliyoruz. Bizim için evden eve nakliyat sadece eşya taşımak değil, aynı zamanda insanların hayatlarındaki yeni başlangıçlarına tanıklık etmek ve bu önemli dönüm noktalarında onların yanında olabilmektir. Türkiye'nin dört bir yanında, taşımacılığın standartlarını yükseltmek, yeşil ve sürdürülebilir çözümlerle çevre dostu bir nakliyat hizmeti sunmak, müşterilerimiz için değer yaratmak ve tüm bu değerleri, iş etiğimizle bütünleştirmek istiyoruz. Geleceğin taşımacılık sektörünü şekillendirirken, Eti Mesgut Evden Eve Nakliyat olarak, her zaman en önde olmayı ve sektörde belirleyici bir oyuncu olmayı hedefliyoruz. Bu vizyon doğrultusunda, tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli yenilik, gelişim ve mükemmeliyet arayışı içerisindeyiz.

bottom of page